Grafikos specialistas Alvydas Jonaitis savo parodoje demonstravo kūrybos polėkį

Lapkričio 22 dieną Kauno kolegijos bendruomenės narius ir grafika besidominčius miestiečius Justino Vienožinskio menų fakulteto Dizaino katedros dėstytojas Alvydas Jonaitiss kiek ne įprastai pakvietė į  „Satyrinės grafikos parodos“ uždarymą.

Parodos uždarymo akimirkaKūrybos polėkį grafikai nuo antro studijų kurso pajutęs ilgametis Dizaino katedros dėstytojas A. Jonaitis, šiai dienai gali pasidžiaugti daugiau nei tūkstančiu sukurtų kūrinių. Personalinėje satyrinės grafikos parodoje buvo pristatyti įvairaus laikotarpio kūrybiniai darbai nuo žymių žmonių karikatūrų iki kruopštumą atspindinčių grafikos elementų.

Daugiau nei trisdešimt metų piešiantis Lietuvos dailininkų sąjungos narys gali didžiuotis ir kūrybinių darbų populiarumu. Personalinės Alvydo Jonaičio parodos pristatytos ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, darbai išvešti ir už Atlanto, pasklidę po įvairias Europos šalis, o Turkijoje vykusioje parodoje yra pelnę ir apdovanojimą. Dizaino katedros dėstytojas iki pat šios dienos sulaukia pakvietimų iš įvairiausių  pasaulio kampelių, kadangi satyrinė grafika nėra dažnai sutinkamas dalykas meno pasaulyje.

 „Iš parodų labai tankiai sugrįžta darbai, neatsiunčia atgal, tik tiek, kad dabar yra galimybės suskanuoti, tad tik taip pasilieki tą darbą, tačiau orginalų neparsiunčia atgal.“ – nuogąstauja Architektų sąjungos narys A. Jonaitis dėl siunčiamų darbų į kitas šalis.

Parodos uždarymo akimirka„Aš labai džiaugiuosi, kad mes pamatėme Alvydą kitokį ir už tai, kad jis turi tą kitą kūrybos sritį. Nors mes  tai seniai žinojome, bet tikriausiai studentai nespėjo pastebėti, kad Alvydas šalia to, kad turi kabinetą ir kabinete yra prie dokumentų ir vairo jau daug metų, turi dar ir tokią kryptį, kurioje iš tikrųjų dirba ir atiduoda tiek daug meilės.“ – džiaugėsi kolegos trumpa retrospektyvine paroda J. Vienožinskio menų fakulteto dėstytoja Gražina Šutienė.

Pelėdų kalno galerijoje eksponuota personalinė A. Jonaičio personalinė paroda parodė ir kitokią, kūrybinę J. Vienožinskio menų fakulteto dėstytojo pusę. Džiaugiamės ir didžiuojamės asmeniniais pasiekimais, kuriuos pasiekia kiekienas mūsų bendruomenės narys.

You may also like...